درباره ما

درباره ما

 

چنانچه می‌دانید امروزه با گسترش اینترنت و ورود کسب و کارها به این فضا ، شکل تبلیغات در این حوزه نیز توسعه یافته است و احترام به مخاطب و دادن اطلاعات درست به شکل تولید محتوا نقش پر رنگی را در این زمینه بازی می کند . در سنجش هایی که صورت گرفته تاثیر گذاری محتوای تصویری و ماندگاری آن در ذهن مخاطب تفاوت محسوسی با محتوا های صرفا مکتوب یا شنیداری دارد .

اما تولید محتوای تصویری و خصوصا ویدئویی با توجه به تخصص و تجهیزات و مشکلاتی که دارد معمولا با هزینه های بالایی تولید می شود و به همین دلیل بیشتر شرکت های بزرگ ، فقط  برای مدیا هایی چون تلویزیون ، کلیپ ها و تیزر هایی  جهت  تبلیغات  می سازند و کمتر به تولید محتوای آموزشی روی می آورند  و کسب و کارهای متوسط و کوچک نیز کمتر به این امر راغب می شوند .

ما با درک این موضوع مجموعه ای به نام پیدئو را در قالب یک استارت آپ و با ایده های خلاقانه  ایجاد کردیم تا به رفع این موانع کمک کنیم ، در این فضا به شکل برنده – برنده ، کسب و کارها و همچنین تولید کننده محتوا با هزینه های پایین تری می توانند  ویدئو و کلیپ تولید کنند و  در بخش های مختلف ، با دست بازتر و با تعداد بیشتری از محصولات  به معرفی خود  در این حوزه  به مخاطبان می پردازند .

این امر موجب تبلیغات مناسب تر و بیشتر برای کالاها و خدمات می گردد و مردم با آگاهی بیشتر در مورد کالا و خدمات تصمیم گیری می کنند .

ما با تیم ها و امکانات و تجهیزات خود این روند را تسهیل کرده و توانسته ایم  با هزینه های مناسب تر و کیفیت مطلوب در این زمینه ارائه خدمت کنیم وبا کار آفرینی و آسان سازی این روند , در این مسیر حرکت کنیم .

 

 

روش ارائه خدمت

ما در پیدئو بر معرفی کالا ها و یا خدمات ، همچنین نحوه نصب و یا استفاده از محصولات تمرکز داریم . در بخش هایی همچون ( - موشن گرافیک دو بعدی - موشن گرافیک سه بعدی - ویدئو کلیپ - فوتو کلیپ - زیر نویس – دوبله ) برای صاحبان مشاغل و تولید کنندگان و ارائه دهندگان محصولات و خدمات می توانیم تولید داشته باشیم . به این شکل که متقاضیان با تماس با بخش تولید، تعداد و نوع ویدئوی در خواستی را مشخص کرده و تیم پیدئو با توجه به نوع درخواست ، مناسب ترین روش تولید و قیمتهای بی نظیر و پایین خود را پیشنهاد می دهد و مراحل تولید آن آغاز می شود .

ویدئوی تولید شده می تواند در هر سایتی برای معرفی آن موضوع استفاده گردد و همچنین در تمام مدیا های پیدئو نیز بارگذاری خواهد شد .

ضمنا  افراد می توانند ویدئو های محصولات خود که لزوما فارسی بوده  را در این سایت آپلود نمایند .

 

 

تماس با ما

Pideoco@gmail.com

مدیر بخش تولید  پیدئو : سجاد مرادی    شماره تماس : 09363005323

مدیر بخش زیر نویس : ایمان خالقی      شماره تماس : 09388607162